Asset 1

Hakkımızda

Kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışı ile 2013 yılında Hijyen sektörünün temel taşlarından biri olma hedefi ile Gaziantep te üretime başlan HÜNER NANO TEKSTİL, 15.000 m² bağımsız alanda NONWOVEN, FİLM, BASKI VE DİLİMLEME gibi zor üretim teknolojisi çözümlerinin tamamını kendi bünyesinde sağlayarak kuruluşundan bu yana süregelen profesyonellik, dürüstlük ve pazarı geliştirme potansiyeli ile istikrarlı bir büyüme gösterip medikal ve hijyen dünyasında saygın bir yer edinmiştir.250’ ye yakın personeliyle uzmanlaşma ve son teknolojiyle donatılmış üretim hatları ile aylık 2000 ton üretim kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışındaki üreticilerle rekabet etmekte ve satışlarını her yıl artırmaktadır.

Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapılması sebebi ile HÜNER NANO ürün portföyü oldukça geniş yelpazede ve çok çeşitlidir. Bu çeşitlilik, yeni trendler ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak pazarda ihtiyaç duyulan, portföye katma değer katacağı öngörülen ürünlerle ilgili araştırma ve tespitler yapılarak ürün portföyü düzenli olarak zenginleştirilmektedir.

Hüner Nano’ nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Sektöründe güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında öncü bir işletme olarak konumlanan Hüner Nano, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına da sahiptir. Hüner Nano, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu ürünler ile bu ihtiyaçlara tam oturan, en hızlı ve en doğru yanıtları vermektedir.